Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 27 Kasım 2023 455 Görüntüleme

REMZİ ŞEN CHP’DEN ADAY ADAYI!…

2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Remzi Şen, 2024 seçimleri için CHP’den aday adayı oldu.

İş insanı ve KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen, 2019 yılındaki Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Beykoz Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunmuş, aday gösterilmemişti.

WhatsApp Image 2023-11-27 at 20.11.54 (2)

Remzi Şen gelecek yıl yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için bu kez Cumhuriyet Halk Partisinden aday adayı oldu.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nda aday adaylığı açıklamasına Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve bazı mahalle muhtarları, KASDER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, BEYMEZ Başkanı ve Dost Beykoz Yazarı Erdal Öztürk, Kastamonu Konfederasyonu Başkanı Mehmet Alver, Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Fatih Kuloğlu, Beykoz’da faaliyet gösteren Kastamonu İlçe ve Köy Dernekleri ile partililer katıldı.

WhatsApp Image 2023-11-27 at 20.11.54 (1)

Açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan yaptı.

Taştan, 2024 seçimlerinde Beykoz’u mutlaka kazanacaklarını ve Beykoz’u Beykozlulardan başkasının yönetmesine asla müsaade etmeyeceklerini söyledi.
Kastamonulular Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Remzi Şen, Beykoz’un son 20 yıldır AK Partili belediyeler tarafından yönetildiğini ancak hiçbir sorununun çözülmediği ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-11-27 at 20.11.55

Şen, “En büyük sorunumuz olan ve aynı zamanda diğer tüm sorunlarımızın da kaynağı olan plan ve imar çalışmaları bir türlü sonuçlandırılamamıştır. Beykoz’da standartlara uygun, normlara uygun 100 metre yol, 100 metre alt yapı yoktur, bulunmamaktadır. Beykozumuzun mevcut yapı stoku göz önüne alındığında deprem riski açısından İstanbul’un en riskli ilçelerinden biridir Beykoz. Kentsel dönüşüm, yerinde dönüşüm yerine daha fazla nasıl bir rantsal dönüşüm sağlarız hesaplarının yapıldığı Beykoz’a ve Beykoz halkına artık verebilecekleri hiçbir şey kalmamıştır, yoktur.” dedi.

KASDER Genel Başkanı Remzi Şen, konuşmasının ardından Beykoz Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Mahir Taştan’a teslim etti.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb