Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 28 Kasım 2023 496 Görüntüleme

Elif Çelik CHP Meclis Üyesi Aday Adayı!…

Beykoz’un cam sanayi alanındaki öne çıkan isimlerinden Elif Çelik, 2024 Seçimleri için CHP’den Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.
Cumhuriyet Halk Partisinde geçmiş dönemlerde çeşitli birimlerde görev alan iş insanı Elif Çelik, 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.
Kalabalık bir grupla Kavacık’taki CHP İlçe Başkanlığına gelen Elif Çelik, Meclis Üyesi Aday Adayı başvuru formunu
Daha önce mahalle temsilciliği, gençlik kolları yöneticiliği ve İlçe Yöneticiliği görevlerinde bulunan Çelik, Kent Konseyi üyeliğinde de bulundu.
Evli ve 2 çocuk annesi olan Elif Çelik, girişimcilik hayatına kurduğu Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş’nin ardından Egemen Cam Atölyesini kurdu.

WhatsApp Image 2023-11-27 at 21.42.38
Elif Çelik kimdir?
İstanbul’un Beykoz ilçesinde 1982 yılında dünyaya gelen Elif Çelik, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 2009 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Çelik, 2009-2013 yılları arasında muhasebe ve sigorta alanlarında iş hayatını sürdürdü.
Girişimcilik hayatına, 2009 yılında Elif Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketini kurarak başlayan Çelik, 2017 yılında da alanında öncü kuruluş haline gelen Egemen Cam Atölyesi’ni kurdu.
CHP Beykoz Örgütü’ne 2013 yılında üye olarak siyasete adım atan Elif Çelik, Gençlik Kolları Yöneticiliği, Gümüşsuyu Mahalle Temsilciliği, Beykoz İlçe Yöneticiliği, parti içi eğitim organizasyonlarında görev aldı.
Bir dönem Beykoz Kent Konseyi yöneticiliği yapan Çelik, Toplumsal Açlıkla Mücadele Derneğinin Beykoz sorumlusu olarak çalışmalarımı sürdürürken, Memleket Sevdalıları Derneği’nde de yönetici, Atatürkçü Düşünce Derneği üyesi olarak sivil toplum hayatına devam etmektedir.
Yaklaşık 10 yıldır Dost Beykoz’da köşe yazarı olarak göre alan Çelik, evli ve 2 çocuk annesidir.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb