Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 22 Mart 2023 606 Görüntüleme

Hanefi Dilmaç Sahte Hesaplara Dava Açtı!…

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, kendisinin adı ve fotoğrafı kullanılarak açılan sahte hesap üzerinden yapılan açıklamaların asılsız olduğunu, savcılığa suç duyurusunda bulunarak konunun da takipçisi olacaklarını yapmış olduğu basın açıklaması ile kamuoyuna duyurdu.

Savcılığa verilen dosyada; “AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığınca Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adaylığı için imza toplama çalışması yaptığı izlenimi verilmeye çalışıldığı…” ifadelerinin yer aldığı konu üzerine İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç sosyal medyasında da şu ifadeleri kullandı:

“Bazı sosyal medya hesaplarından ahlaksızca tezgahlanmış yalan ifadelerle “ben söylemişim gibi” yazılan, ancak bana ait olmayan sözler trollerin de devreye girmesiyle sosyal medyadan yayılmaya çalışılmıştır.

Bu; yalan dolu algı operasyonuyla anlaşılmıştır ki amaç; şahsıma ve şahsım üzerinden AK Parti iktidarına yönelik planlı ve sistematik bir komployu hayata geçirmektir! Söylemediğimiz sözleri güya söylemişiz gibi yazarak yayınlayan sahtekâr ve müfterilere yönelik hukuki mücadele başlatılmıştır.

Bu tıynette olanların şahsımın üzerinden ortaya attığı bu tür iddialar karşısında konunun ciddi anlamda takipçisi olacağımızı saygı ve hürmetlerimle kamuoyuna arz ediyorum.”

İlginizi çekebilir

CEMAL YAVUZ’UN ACI GÜNÜ!..

CEMAL YAVUZ’UN ACI GÜNÜ!..

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb