Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 17 Şubat 2024 333 Görüntüleme

AK Parti İrtibat Büroları Açılışları Devam Ediyor!…

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Paşabahçe, Soğuksu ve İncirköy Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat bürolarının açılışını yaptı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

WhatsApp Image 2024-02-16 at 21.48.52 (1)

Beykoz Teşkilatı, hemşehrilerle irtibatın ve iletişim kolaylaşması için Mahalle İrtibat Büroları’nı faaliyete geçirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda, Paşabahçe, Soğuksu ve İncirköy Mahallesi’nde hizmete giren irtibat büroları dualar eşliğinde açıldı.

WhatsApp Image 2024-02-16 at 21.48.51 (2)

Açılışa, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, mahalle başkanları ve meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Vatandaşlar tarafından meşale gösterisi, tezahürat ve alkış ile karşılanan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

WhatsApp Image 2024-02-16 at 21.48.51 (3)

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “22 yıllık iktidarımız boyunca partimize göstermiş olduğunuz teveccühü 31 Mart’ta taçlandırmak üzere İstanbul’da Murat Kurum Başkanımızı, Beykoz’da Murat Aydın Başkanımızı belediye başkanı yapma yolunda, Yeniden İstanbul için, yine, yeniden Beykoz için durmak yok yola devam. Rabbim hepinizden razı olsun.” dedi.

WhatsApp Image 2024-02-16 at 21.48.51

“PROJELERİMİZİ MART’TA AÇIKLAYACAĞIZ”

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “Biz istiyoruz ki bu gençler, bu evlatlarımız geleceğini en iyi şekilde Beykoz’da kurabilsinler. O yolda çalışacağız. Gençlerimizin, Beykozluların mutluluğu için çalışacağız. Allah’ın izniyle, sizlerin desteğiyle daha fazlasını yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Projelerimiz de Mart ayı içerisinde Allah nasip ederse açıklayacağız.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
Program, fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Haber ve Görseller: AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb