Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 4 Aralık 2023 417 Görüntüleme

Tolga Özçakmak “Belediye Başkanı Olmak İçin Yola Çıktık” !…

Uzun süredir Beykoz’da çalışmalarını sürdüren Tuncay Tolga Özçakmak CHP İlçe Başkanlığına resmi başvurusunu yaptı.

Ailesiyle birlikte CHP Beykoz İlçe Başkanlığına gelen Beykoz Belediye Başkanı Aday Adayı Tuncay Tolga Özçakmak’ı kalabalık bir grup karşıladı.

Alışılmışın dışına çıkarak aday adaylığı başvuru konuşmasını İlçe Başkanlığının önünde gerçekleştiren Tuncay Tolga Özçakmak, ilk olarak İlçe Başkanı Mahir Taştan’ı makamında ziyaret etti.
Aday Adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Mahir Taştan’a teslim eden Özçakmak, İlçe Merkezinin önünde partililere hitap etmek üzere Taştan ile birlikte binanın önüne geldi.

Özçakmak’a başarılar dileyen Taştan, “Bu dönem Beykoz’da AKP’nin 20 yıllık esaretinin sonudur. Cumhuriyet Halk Partisinin dönemi Beykoz’da başlayacak ve Beykozlular sosyal demokrat belediyecilikle tanışacak. Aday Adaylığı dosyasını teslim aldığımız Tuncay Tolga Özçakmak’a başarılar diliyorum” diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.19.25 (1)

CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın konuşması sonrası Aday Adayı Tuncay Tolga Özçakmak, Ailesi ve İlçe Başkanı Taştan günün anısına ak güvercinler serbest bırakıldı.

Beykoz’da 4 yıldır saha çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Tuncay Tolga Özçakmak, Kartal Belediyesinde Özel Kalem ve Sosyal Destek Müdürlüğü ile Şişli Belediyesinde Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptığını söyledi.

Özçakmak, “Baktım yaşadığım Beykozumuzda bir türlü çalışamıyorum. Beykozumuza hizmet veremiyorum 25 yıldır belediye de kazanılamıyor. Ekrem Başkanımız gibi kollarımızı sıvadık ve sorumluluk alarak dağlara taşlara gençliğimiz var dedik. Bir sabah uyanıp ben belediye başkanı olacağım asla demedik. 4 yıl boyunca köy köy, mahalle mahalle gezdik. 23 senelik bürokratik ve siyasi tecrübemizle ayak basmadık yer, sıkılmadık el bırakmadık. Anaların duasını büyüklerimizin tecrübesini ve nasihatlerini dinleyerek gençlerimizin enerjisi ile yollara çıktık. İşimizi çok ciddiye aldık.” dedi.

WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.19.25 (2)

Parti içi rekabetten uzak durarak 45 mahalleyi karış karış dolaştığını ve dersine iyi çalıştığını söyleyen Özçakmak, “Bizler Beykoz’da 25 yıllık makus talihi yıkmak, Beykozlu dostlarımız, kardeşlerimiz, Kadıköy’de Bakırköy’de Beşiktaş’ta değil, Beykoz’da eğlensin diye, Beykoz’un evlatları Beykoz’da iş bulsun, aş bulsun yuva kursun diye, ev bulamayıp yaşam alanı bulamayıp Çekmeköy’e, Ümraniye, Üsküdar’a gitmesin doğup büyüdüğü topraklarda hatıralarını yaşadığı Beykoz’unda evinin dumanını tüttürsün diye adayız. Biz aday adayı değil, Belediye Başkan adayı olmak için hiç değil Beykoz Belediye Başkanı olmak için yola çıktık.” diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.19.25 (3)

Aday adayları ile değil, AK Parti’nin 25 yıllık iktidarıyla yarışacaklarını dile getiren Özçakmak, şunları kaydetti:

“180 bin seçmen kimi isterse o aday olacak kimi isterse o belediye başkanı olacak. Halktan kaçanların geçmiş karneleri ortada. Size güveniyor sizinle birlikte sokak sokak geziyoruz. Milletin üzerinde güç yoktur. Millet 31 Martta irade gösterecek ve Beykoz’da Güneş çok farklı doğacak. Sessiz çoğunluğun alışa gelmemiş çığlıklarına hazır olun. Sandıklar patlayacak Güneş bambaşka doğacak. Halk ister biz yaparız yönetim anlayışı Beykoz’da hakim olacak. Çünkü geliyor sizin uşak Tuncay Tolga Özçakmak.”
CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Tuncay Tolga Özçakmak’ın konuşması sonrası partililer kendisini tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.19.25 (4)

İlginizi çekebilir

Kurban alırken kurban olmayın

Kurban alırken kurban olmayın

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb