Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 19 Şubat 2024 457 Görüntüleme

Şenol Korkmaz,”Beykoz’ un Zenginliklerini Koruyacağız”!…

Deva Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Şenol Korkmaz düzenlediği basın toplantısı ile seçim çalışmalarına başladığını duyurdu.

İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte bir toplantı düzenleyen Şenol Korkmaz, Deva Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olmaktan onur duyduğunu söyledi.

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.10

Hikmet Baki’den basın mensuplarına teşekkür

Programın açılış konuşmasını yapan Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, Mart 2021 tarihinden beri Beykoz sokaklarında olduklarını ifade ederek, bu sürede kendilerini yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkürlerini dile getirdi.

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.11 (1)

Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz

Başkan Baki, Deva Partisi olarak temel amaçlarının, demokratik, laik, özgürlükçü ve insan haklarına dayanan bir Türkiye’yi yeniden inşa etmek olduğunu söyleyen Başkan Baki, “kıymetli yol arkadaşımız Şenol Korkmaz’a, belediye başkan adayımız olduğu ve partimizi temsil etme yürekliliğini gösterdiği için kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.
Şenol Korkmaz “Beykoz’un zenginliklerini koruyacağız”

Beykoz’un tarihi dokusunu, doğal güzellilerini ve kültürel zenginliğini koruyarak, modern ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun kararı ve Genel Başkan Ali Babacan’ın olurlarıyla Beykoz Belediye Başkan Adaylığını resmi olarak açıklamaktan büyük onur ve mutluluk duyduğunu ifade eden Deva Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Şenol Korkmaz, kampanya sürecinde, sakin, nazik, birleştirici ve kapsayıcı üslubundan asla taviz vermeyeceğini ifade etti.

Demokrasi anlayışının temelinde, özgürlük, eşitlik ve adalet ilkelerinin yer aldığını dile getiren Şenol Korkmaz, “çoğulculuk, katılımcılık ve şeffaflık ile siyaset yapmak siyasete bakışımın ayrılmaz birer parçasıdır” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.11 (2)

Ortak akıl ve liyakat

Beykoz’da ortak akıl ve istişare mekanizmalarının sorunsuz çalıştırıldığı ehliyet ve liyakatin önemsendiği, hamaset ve popülizm yerine bilim ve aklın ön plana çıkarıldığı, tek bir kişinin, “ben yaparım” düşüncesinin asla kabul görmediği bir anlayışla Beykoz’u yöneteceğini söyleyen Şenol Korkmaz şöyle devam etti:

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.12 (1)

Somut projelerimi hayata geçirmeye hazırım

Beykoz’un her mahallesini kapsayacak şekilde sürdürülebilir kalkınma, eğitim, sağlık, ulaşım ve sosyal hizmetler alanlarında somut projelerimizi hayata geçirmeye hazırım.

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.12 (2)

Kentsel dönüşüm öncelikli

İlçemizin doğal ve tarihi dokusunu korurken, modern şehircilik anlayışıyla kentsel dönüşüm projelerini öncelikli olarak hayata geçirmeyi önemsiyorum.

Beykoz’un yeşil alanlarını koruyarak, halkımızın sağlıklı ve huzurlu bir çevrede yaşamasını sağlamak temel hedeflerim arasında yer alacaktır.

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.13 (1)

Kültürel ve sanatsal faaliyetleri destekleyecek, Beykoz’un kültürel mirasını yaşatmayı ve gençlerimizin bu mirasa sahip çıkmasını sağlayacak projeler geliştireceğim.

Değerli Beykoz halkı çıkmış olduğumuz bu yolda, Beykoz’da doğmuş büyümüş, bu ilçenin havasının solumuş, derdiyle dertlenmiş, mutluluğuyla mutlu olmuş bir kardeşiniz olarak her bir Beykozlu hemşerimin gönüllerine girmeye ve oylarına talibim.

WhatsApp Image 2024-02-19 at 13.37.13

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb