Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 17 Kasım 2021 827 Görüntüleme

CHP Meclis Üyelerinin DEVA Ziyareti!..

Beykoz Belediyesinin CHP’li Meclis üyeleri Cemal Sataloğlu ve Suha Pekkip, Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Deva Partisi’nin Kavacık’taki ilçe merkezinde gerçekleşen ziyaret yaklaşık yarım saat sürerken, yerel ve ülke gündemine yönelik güncel siyasi konular ele alındı.

Beykoz Belediyesi CHP Meclis üyeleri Cemal Sataloğlu ve Suha Pekkip Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki, iade-i ziyarette bulunacağını dile getirdi.

CHP meclis üyesi Cemal Sataloğlu ise Deva Partisinin Türk siyasetine hayırlı olmasını dilediği ziyarette, Av. Hikmet Baki ve diğer Yönetim Kurulu üyelerini de üstlendikleri görevler nedeniyle tebrik etti.

Sataloğlu, Deva Partisi ile Beykoz’da birlikte hareket edebileceklerini ve bu çerçevede, İBB’ye yönelik vatandaşlardan gelen şikâyetleri kendilerine ulaştırabileceklerini belirtti. Sataloğlu ayrıca Beykoz Belediye Meclisi’nde de Deva Partisi’nden gelen öneri ve şikayetleri gündeme taşıyabileceğini kaydetti.

Karşılıklı iyi niyet ve temennilerle son bulan ziyarette her iki grup günün anısına fotoğraf çektirdi. Hikmet Baki konuklarına ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini bildirdi.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb