Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 23 Ocak 2023 745 Görüntüleme

BİSK’in Aylık Toplantısı!…

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği, aylık olağan toplantısını Beykoz İdman Yurdu Spor Kulübü’nün ve sahipliğinde yaptı.

BİSK Başkanı Asım Özdemir’in koordinesinde gerçekleşen toplantıda ev sahibi kulüp başkanı Mehmet Yiğit Alp bir konuşma yaptı. Konuşmasında kendi kulüplerinden bilgilere yer veren Yiğit Alp, spor camiasında birlik beraberliğini önemine de değindi.

BİSK Başkanı Asım Özdemir’de konuşmasında, 7405 Sayılı Spor Yasası Hakkında bilgilendirme yaptı. Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleşen U12 Minikler Futbol Şenliği’ne de değinen Özdemir açıklamalarında şu başlıklara yer verdi.

WhatsApp Image 2023-01-23 at 08.18.09

Futbol Federasyonunun düzenlemiş olduğu TFF Stratejik Plan Tanıtım Toplantısı ‘The Game Plan’ ve İASKF’den amatör kulüpler olarak Sadece Beykoz kulüplerinin davet edilmesi hususuna da değinen Özdemir, İASKF’nin, altyapılar, fair play anlayışının desteklenmesi ve başarılı kulüplerin ödüllendirilmesi projesini anlattı.

Asım Özdemir, Beykoz’da ki STK’lar ile Beykoz’un sorunları ve çözüm önerileri ilgili BİSK olarak çalışma grupları oluşturulmasının gereğini de hatırlatırken, gelecekte yapılması planlanan organizasyonlar da değindi:

WhatsApp Image 2023-01-23 at 08.18.25

Beykoz karma takımlarının oluşturulması ve turnuvalara katılmaları, başarılı Sporcuların ödüllendirilmesi, sporcu, antrenör, yönetici ve hakem eğitimlerinin masaya yatırıldığı toplantıda, Beykoz’da spora hizmet etmiş ve değer katmış isimlerin ziyaret edilmesi veya anma programlarının düzenlenmesi de kararlaştırıldı.

 

Beykoz’da bulunan STK’lar ile beraber organizasyonlar yapılması ve sporun desteklenmesi çağrısında bulunulmasının da konuşulduğu toplantıda, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk’ün de ziyaret edilerek, sporda şiddetin engellenmesi, spor seyrinin keyifli hale getirilmesi için çalışmaların yapılması değerlendirildi.

 

Toplantıya katılan diğer kulüp başkanları duygu ve düşüncelerini ifade etmesinin ardından gündem tamamlandı.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb