Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 14 Haziran 2024 481 Görüntüleme

BEYKOZ İSHAKLISPOR’DA 3.LİG GRUBU BELLİ OLDU

TFF Bölgesel Amatör Ligi 1.Grubunu Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz İshaklıspor’da 2024-25 Sezonunda mücadele edilecek grup belli oldu.

 

2024-2025 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Grupları Kura Çekimi, Riva’da bulunan Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

 
TFF 1., 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, TFF İcra Kurulu Üyesi ve Süper Lig’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Müslüm Özmen, TFF İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez ile TFF Genel Sekreteri Taner Senseven’in katıldığı kura çekimi, TFF Lig Yönetimi Direktörü Özcan Şepik ve TFF Profesyonel Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın tarafından gerçekleştirildi. Kura çekiminde kulüp başkan ve temsilcileri yer aldı.

Volkan Can: “İnşallah sakatlıksız, belasız, güzel bir sezon geçiririz”

Kura çekiminin öncesinde bir konuşma yapan TFF 1., 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, “Yorucu bir sezonu geride bıraktık. İnşallah kulüplerimizin istediği gibi sakatlıksız, belasız, güzel bir sezon geçiririz. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyelerinin çok selamları var.” ifadelerini kullandı.

TFF 3.Lig 2.Grubunda mücadele edecek olan Beykoz İshaklıspor’un rakipleri ise şu takımlar oldu ;

Adıyaman FK, Amasyaspor FK, Balıkesirspor, Etimesgut Belediyespor, Fatsa Belediyespor, İnegöl Kafkas SK, Kelkit Hürriyet SK, Mazıdağı Fosfatspor, Muğlaspor, Nevşehir Belediyespor, Silivrispor, Smart Holding A.Ş. Çayelispor, Tire 2021 FK, Türk Metal 1963 Spor, Uşakspor A.Ş.

TFF 3. Lig’de ise sezon 8 Eylül 2024 tarihinde başlayacak ve ilk yarı 15 Aralık 2024 tarihinde sona erecek. Ligin ikinci yarısı 19 Ocak 2025 tarihinde başlayacak ve normal sezon 26 Nisan 2025 tarihinde tamamlanacak. Ligin 26. hafta müsabakaları hafta içi oynanacak.

 

ALİ CİNEL, ” İYİ BİR KURA ÇEKTİK, ÜST SIRALARI ZORLAMAK İSTİYORUZ ” 

Riva’da bulunan Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda gerçekleşen Kura Çekimde Beykoz İshaklıspor adına Genel Kaptan Refik Cinel kulübü adına görev yapan isimdi.

Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel ise Kura Çekiminin ardından yaptığı ilk açıklamada diğer gruplar da dikkate alındığında iyi sayılacak bir gruba düştüklerinin altını çizerken, ” Gruptaki takımlara bakıldığında ilk intibahımız şu ki biz üst sıralar için mücadele edecek takımlar arasında yer alırız. Grubumuzun camiamıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. ” şeklinde konuştu.

 

Başkan Cinel öncelikle Teknik Direktörlerini belirleyeceklerini söylerken, ” Hem iç hem de dış transferde aceleci davranmak istemiyoruz. İlk kez yer alacağımız profesyonel ligde başarılı olmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz ” dedi.

Kaynak: Talip Ercan

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb