Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 23 Eylül 2023 592 Görüntüleme

AK Parti Beykoz Yerel Yönetim Gündemli Danışma Meclisi!…

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Yerel” gündemli Danışma Meclisi’ni İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin katılımıyla gerçekleşti.

WhatsApp Image 2023-09-23 at 13.52.16

Beykoz Belediyesi Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi’nde AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Yönetimi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Danışma Meclisi’ne AK Parti İstanbul İL

WhatsApp Image 2023-09-23 at 13.52.16 (1)

Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve İl Yöneticileri, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Hasan Turan, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, Mahalle Başkanları ve Üyeler katıldı.

WhatsApp Image 2023-09-23 at 13.52.17

Danışma Meclisi’nin açılışını AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Yanık yaptı. Yanık, Danışma Meclisi’ni yürütmek üzere Divan Başkanı Murat Yumurtacı, Divan Üyeleri Nazım Keskin, Şengül Kayacı, Umut Aktürk ve Selim Bilici’yi sahneye davet ederek sözü Divan Başkanlığı’na bıraktı.

WhatsApp Image 2023-09-23 at 13.52.17 (1)

Divan Başkanı Murat Yumurtacı, Şehitler ve ahirete intikal etmiş Gaziler için bir dakikalık Saygı Duruşu’nda bulunmaya ve akabinde İstiklal Marşı’nı okumaya davet etti.

WhatsApp Image 2023-09-23 at 13.52.18

Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç yaptı. “İlçe Başkanlığı görevine geldiğimiz günden itibaren üye çalışmasında İstanbul da birinci olarak 3 defa ödül aldık. Bu Ödülü AK Parti Beykoz teşkilatı, siz teşkilat mensuplarımız aldı. Ay sonuna kadar üye kampanyamız var. Beykoz üzerine düşeni yapacaktır. 7 Ekim de Genel kongremiz var. İnanıyorum Beykoz Üye kampanyasında yine fark yaratacaktır.” Dedi.

WhatsApp Image 2023-09-23 at 13.52.19

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın konuşması sonrası İlçe Başkanlığının hazırladığı tanıtım video katılımcılarla paylaşıldı.

Video gösterimi sonrası yerel gündemli Danışma Meclisi’ne hitap etmek üzere Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sahneye davet edildi. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Danışma Meclisi’ni selamladıktan sonra Beykoz Belediyesi’nin dört buçuk yılda gerçekleştirdiği hizmetleri slayt eşliğinde katılımcılarla paylaştı.

İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, teşekkür ve selamlama konuşması için sahneye davet edildi. Kapaktepe, “Reis az söylüyormuş. Durmak yok yola devam. Ben de artık ekliyorum. Susmak yok anlatmaya devam. Başkanımız Beykoz’da yapılanları anlattı. Bunları anlatacağız, giremediğimiz gönüllere girerek çalışacağız ve başaracağız.” dedi.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan seçim döneminde Beykoz teşkilatının verdiği büyük destek için teşekkür etti.

Kaynak: AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb