Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 5 Temmuz 2024 356 Görüntüleme

TOFD’den güzel bir etkinlik

TOFD ( Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ) Beykoz tarafından İBB Beykoz Korusu Kır Bahçesinde düzenlenen etkinlikte renkli anlar beraberinde yaşandı.

tof 1

Çocuk yaşlı genç engelli bireylerin Sosyal hayata katılımlarını sağlamak için Beykoz Emniyet Müdürü Hakan Öztürk ile engellilerin yaşadığı sosyal dışlanma, ayrımcılık gibi sorunları ortadan kaldırmak için ” Benimle çıkar mısın ” programını gerçekleşti.

WhatsApp Image 2024-07-05 at 08.36.42(1)

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk’ün Ailesi ile katılım sağladığı programa başta TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Dernek Gönüllülerinin de iştirak ettiği programda Beykoz genelinden birçok engelli vatandaşta yer aldı.

WhatsApp Image 2024-07-05 at 08.36.41

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, bu güzel ve anlamlı etkinlik dolayısı ile başta Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk ve İlçe Emniyet Müdürlüğünün rütbeli mensuplarına teşekkürlerini iletti.

tof 2

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk her masayı ziyaret ederek tanışırken ardından rütbeli personellerin her biri ayrı ayrı maslara geçip engelli vatandaşlar ile sohbette bulundu.

tof 4

Bu arada programa katılan bir başka isim ise Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Bilgehan Murat Miniç olurken, o da masaları tek, tek dolaşıp vatandaşlarla tanıştı, istekleri lup olmadığını sorup gereken notları alıp çözüm bulacaklarının sözünü verdi.

tof 5

Program verilen ikramların ardından çekilen toplu fotoğraf kareleri ile sona erdi.

tof 7 tof 12 ll1 n7777 u1 v1

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb