Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 5 Nisan 2024 530 Görüntüleme

Beykoz’da emniyet mensupları ve aileleri iftarda buluştu

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği iftarda emniyet mensupları ve aileleri ile şehit ve gazi yakınları bir araya geldi. İftara İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da katıldı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü emniyet mensupları ve ailelerinin yanı sıra şehit ve gazi yakınlarını iftar sofrasında bir araya getirdi.

WhatsApp Image 2024-04-05 at 8.38.55 AM

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğine İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve eşi, İstanbul Boğaz Komutanı Tuğamiral Eren Günay, Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Doç. Dr. Barış Duman, Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Öztürk, Beykoz Polis Koruma Derneği Başkanı Birzat Mermer ve yönetim kurulu üyeleri ile aileleri, emniyet mensupları ve ailelerinin yanı sıra şehit ve gazi yakınları katıldı.

Ezanla birlikte oruçlar açıldı ve yemeğin ardından yemek duası yapıldı.

Duanın ardından konuşan İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, “Rabbim tutmuş olduğunuz oruçları, kılmış olduğunuz namazları ve dualarımızı kabul etsin.” dedi.

WhatsApp Image 2024-04-05 at 8.38.54 AM

“56 Bin kişi ile İstanbul’u korumaya çalışıyoruz”

İstanbul’un huzur, güvenlik ve asayişini temin etmek için 56 bin kişilik kadro ile cansiperane mücadele ettiklerini kaydeden Aktaş, “Öncelikle hepinizin huzurunuzda burada görev yapan emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vatanımız üzerinde emelleri olan hainler ile onların ülkemizdeki uzantıları olan terör örgütleri, organize suç örgütleri, uyuşturucu satıcıları ile şer odaklarına yönelik operasyonlarımız bundan önce olduğu gibi bundan sonra da büyük bir karanlık devam edecektir.” diye konuştu.

Aktaş, “Bu vesileyle vatan, millet, bayrak ve mukaddesat için canını veren tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum. Önümüzdeki süreç Ramazan Bayramı ve aynı zamanda polis bayramımız. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Ailenizle beraber sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

“Onlar bizlerin baş tacıdır”

Beykoz Kaymakamı Faik Oktay Sözer, şunları kaydetti:

“Sevgili hanımefendiler, beyefendiler, en kalbi duygularımla sizleri selamlıyor, saygılar sunuyorum. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Emniyet Müdürlüğümüzün bu güzel organizasyonunda emeği geçen herkese de şükranlarımı sunuyorum. Şehit ailelerimiz de zaten bütün kamu kurumlarımız olarak kapılarımız her zaman açık. Onlar bizlerin baş tacıdır.”

İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, yemeğin ardından kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmezken, çocuklara da oyuncak dağıtıldı.

WhatsApp Image 2024-04-05 at 8.38.53 AM WhatsApp Image 2024-04-05 at 8.38.26 AM

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb