Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 10 Mayıs 2024 265 Görüntüleme

Başkan Köseler Kadın Personelin Anneler Günü’nü Kutladı

Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, sevgi ve fedakârlık kaynağı kadın personelle kahvaltıda bir araya gelerek “Anneler Günü”nü kutladı. Başkan Köseler,  Mustafa Kemal Atatürk’ü yetiştiren Zübeyde Hanım’ı hatırlatarak, annelerin bireyleri ve toplumları şekillendirdiğini söyledi.

beykoz_galeri1238 (2)

Beykoz Belediyesi yemekhanesinde yapılan etkinliğe belediyenin farklı müdürlüklerinde görev yapan kadın personel ve meclis üyeleri katıldı.

Köseler, annelerin ve anne adaylarının bu en özel günlerini kutladı ve kadın çalışanları tek tek tebrik ederek çiçek takdim etti.

beykoz_galeri1238 (1)

Köseler: “Toplumu Anneler Şekillendiriyor”

Beykoz’da kadın personelle birlikte çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Köseler; “Karşılıksız sevgi ve şefkatin kaynağı sizlersiniz. Toplumu geliştiren, yetiştiren, topluma birey kazandıran sizlersiniz. Toplumu şekillendiren sizlersiniz” dedi.

beykoz_galeri1238 (4)

Annelerin evlatlarını koruyan, kollayan çok kıymetli varlıklar olduğunu ifade eden Köseler, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Toplum sizlerin yaşam kalitenizle, eğitiminizle şekillenir. O yüzden sosyal yapıyı güçlendirmek sizlerin elinde. Tarihi şekillendiren kimlikleri siz anneler yetiştiriyorsunuz. Bunlardan biri de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü yetiştiren Zübeyde Hanım.  Hem çalışan anneler, emekçi anneler hem de evde çocuğuna yol gösteren anne olarak hepinizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Sizlerle beraber çalışmaktan da son derece mutluyum, huzurluyum. İyi ki varsınız. Hepinize sevgi saygılarımı sunuyorum.”

beykoz_galeri1238 (6) beykoz_1238 beykoz_galeri1238 beykoz_galeri1238 (3)

Kaynak: Beykoz Belediyesi

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb