Ana Sayfa Köşe Yazarları 18.03.2024 1655 Görüntüleme
Gökhan Taneri Vural

Giresunlu bir ailenin Beykozlu evladıyım. Boğaziçi Üniversitesi Fizik mezunu olup bilgi iletişim sistemleri ve elektrik altyapı sistemleri kurdum. Yaklaşık 600 kişiye iş imkanı sağladım. Bu kişilerin büyük çoğunluğu Beykozludur. Siyasete girdim öncelikle Beykoz'a ve Ülkeme hizmet etmek için gönül verdim.Kırk yaşımdan sonra Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünden sonrasında da Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Benim olduğu kadar tüm çocukların daha iyi şartlarda yaşaması için elimden geleni değil yapılması gerekeni yapıyorum. Daha da fazlasını yapacağım...

Söz veriyoruz!

Belediye Başkanı Şehrin eminidir. Beykoz’un kaynaklarını, gelirlerini ve rantını Beykozluların menfaatine kullanacağız.

İmar planları mevcut durumu göz ardı ederek hazırlandı. Uygulanırken Beykozlunun zarar görmemesini sağlayacağız. 100 de 100 herkesin rızasını aldıktan sonra kentsel dönüşümü yapacağız.

Belediyecilik niyet meselesidir. Beykozluların hakkını Beykozlulara vereceğiz.

Yaşlılarımıza ve engellilerimize hak ettikleri ilgiyi ve saygıyı fazlasıyla gösterecek, onların rahat etmesi için onların taleplerini onlara soracağız ve hepsini karşılayacağız.

Beykozlu gençlerimizin Beykoz’da istihdamını sağlayacak, Beykoz’u terk etmelerini engelleyeceğiz. Gelecek planlarını Beykoz’da yapmalarını sağlayacağız. Hatta bugüne kadar Beykoz dışına gitmiş Beykozluların geri gelmeleri için çalışacağız.

Hesap vereceğiz. Belediye meclis kararlarını takip edenlere değil tüm Beykozlulara açık açık hesap vereceğiz.

Beykozluların taleplerine öncelik verecek, yerli yersiz istediği her konuda ilgili en üst makama doğrudan ulaşmasını sağlayacağız. Hak ettiği nazik muameleyi mutlaka göstereceğiz.

İsraf etmeyeceğiz. Beykozluların öncelikli talepleri karşılanmadan belediyenin kaynaklarını lüzumsuz ve göstermelik projelere harcamayacağız.

Her mahallede irtibat noktası kuracak, Beykozluların belediyeye gelmeden tüm taleplerinin karşılamasını sağlayacağız. Sağlık, eğitim, kreş, istihdam, teknoloji başta olmak üzere tüm hizmetleri bekletmeden karşılayacağız.

Depreme başta olmak üzere tüm afetlere hazırlıklı olacağız. Afet sonrası Beykozluların ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlıklı olacağız.

Çocuklarımızı önceleyeceğiz, Beykozlu çocuklarımızın güveliği, huzuru ve rahat etmesi için çalışacağız. Sadece onarın değil tüm Beykozluların hayallerini gerçekleştireceğiz.

Kadınlarımıza önem vereceğiz, aile huzuru ve güvenliği için gerekenleri yapacağız. Beykozlu kadınlarımızın istihdamı için projeler üreteceğiz.

Beykozlu Beykozluya yeter. Beykoz köylerinde satın alma garantili tarım dönemi başlatacağız, çiftçilerimizin üretimlerini baştan sona destekleyeceğiz.

Bilimin, teknolojinin, eğitimin ve üretimin merkezi olacak bir Beykoz hedefiyle çalışacağız.

Velhasıl Beykoz için, Beykozlular için Tam yol ileri.

18 Mart 2024

Gökhan Taneri Vural

CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı

İlginizi çekebilir

ENDİŞELENME ZAMANI

ENDİŞELENME ZAMANI

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb