Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 21 Şubat 2024 334 Görüntüleme

Sataloğlu’ndan Veda Mesajı!…

CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, yeni dönemde listede yer almaması üzerine yayınladığı mesajla helallik istedi.

CHP Beykoz’un 31 Mart 2024 seçimleri için Meclis Üyesi aday listesi belli oldu. Yeni dönem için hazırlanan listede İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu yer almadı.
Listede yer almaması üzerine bir mesaj yayınlayan Sataloğlu, “Beykoz’umuzun çok değerli basın mensubu arkadaşlarım, 5 yıl boyunca haberlerimizi girdiniz ve kamuoyunu aydınlattınız. Sizlere çok teşekkür ederim. Sizler de hakkınızı helal edin.” dedi.

WhatsApp Image 2023-10-05 at 22.32.27 (1)

Muhalefet görevini 5 yıl boyunca layıkıyla yerine getirdiği düşüncesine de mesajında yer veren Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, şunları kaydetti:

“Şahsi menfaat ve çıkarlarım için hiçbir zaman ne bir oluşumda ne de siyasette bulunmadım. Bundan sonra da partimizin iktidar olabilmesi için elimden gelen mücadeleyi vereceğim. Bu mücadelem de partimizi şahsi menfaat ve çıkar için kullananlarla da olacaktır. 5 yıl boyunca yürütmüş olduğum İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyeliği görevim 31 Mart 2024 yılında son bulacaktır. Bu görev süresi boyunca birlikte yol yürüdüğümüz İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na, Meclis üyesi arkadaşlarıma, İlçe yönetim kuruluna, partimize gönül vermiş üyelerimize ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Beykozlu hemşerilerime teşekkürü borç bilirim.”

Sataloğlu mesajını, “Görev sürem esnasında istemeden birisinin gönlünü kırdıysam affola… Sizleri seviyor, saygılar sunuyorum. Hakkınızı helal edin.” ifadeleriyle sonlandırdı.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb