Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 11 Kasım 2023 506 Görüntüleme

İHH Beykoz : Ekrem Tuncer’den İsrail İsyanı!…

İHH Beykoz Kadın Kolları’nın Beykoz Merkez Mahallesi’nde İsrail’in Filistin halkına yönelik sürdürdüğü katliama dikkat çekmek amacıyla başlattığı oturma eylemine katılan Ekrem Tuncer bir konuşma yaptı.

Beykoz Merkez Mahallesindeki camide kılınan Cuma namazının ardından İHH Kadın Kollarının başlatmış olduğu oturma eylemine katılan Ekrem Tuncer, eğer İsrail zulmüne dur demezsek sıranın Türkiye ve Beykoz’a geleceğini söyledi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam’ında katıldığı programda, Gazze’de yaşanan vahşete dikkat çekmek için kadın kollarının Beykoz meydanında oturma eylemi yaptığını söyleyen Ekrem Tuncer, “bugün Gazze’de bir vahşet var. Mitingler yapıyoruz. Boykotlar yapıyoruz. Herkesin dikkatini bu vahşete çekmeye çalışıyoruz.” diye konuştu.

10 dakika bir çocuk katlediyorlar

“Bugün Beykoz meydanındayız… Beykozlunun bu konuda duyarlılığını artırmak için buradayız. Biz bu konuşmaları yaparken Gazze’de her beş dakikada bir insan ölüyor. 30 günde 11 bin insan katledildi. Bunların 4800’ü çocuk, inanabiliyor musunuz?” ifadelerini kullanan İHH Beykoz Temsilcisi, “10 dakikada bir çocuk katlediyorlar. Her türlü tartışmayı bir kenara bırakmak zorundayız. Müslüman olarak, inanmış insanlar olarak 10 dakikada bir Müslüman katleden İsrail’e karşı duyarlı olmak zorundayız.” dedi.

İsrail ürünlerini boykot etmek zorundayız

Müslümanlığı bir kenara koy, insan olarak İsrail’e karşı durmak zorundayız. İsrail’in ürünlerini boykot etmek zorundayız.

Bugün bu zulüm Gazze’de yapılıyor. Doğru, Gazze son kaledir. O Gazze’deki direniş bittiği zaman o Gazze boşaltıldığı zaman o Gazze’de insanlar öldürülüp, yok edildikleri zaman sıra Beykoz’a gelecek. Yarın bizim çocuklarımızı öldürecekler.

Bu Siyonistler bunu bilerek yapıyor. İbadet aşkıyla insanları öldürüyorlar. Hayvana yapılmayacak zulmü insana yapıyorlar.

Arkadaşlar uyanmak zorundayız.

On dakikada bir insan ölüyor. Bunların ürünlerini boykot etmek zorundayız. Ölen bizim çocuklarımız. Buna karşı duyarlı olmak zorundayız. İnsan ölüyor insan. Müslüman olsun, kafir olsun fark etmez. İnsan ölüyor. Çocuk ölüyor. Bebekler ölüyor. Bebek katillerini destekleyemeyiz.

Kesinlikle ve kesinlikle hiçbir İsrail ürünü almayacağız. Efendim hepsi İsrail malıymış. Kaçamayız? Bunlar yanlış söylemler. Kaçacağız. O ürünleri almayacağız.

İsrail’in yaptığı hiçbir tarafa sığmıyor. Bunlar çocukları katlediyor, diğer taraftan da bunu normalleştiriyorlar. En büyük özellikleri manipülasyon.

Bakın bugün kredi kartı uygulaması var. Herkesin kredi kartlarını Troya’ya çevirmesini istiyorum. Evet, Troya’ya çevireceksiniz yerli bir uygulamadır.

Master ve Visa’yı iptal ediyoruz. Gidiyoruz bankalara, Troy istiyoruz diyoruz. Müslüman uyanık olur, uyanık! Kendine kurşun sıkmaz. Bu bizim insani görevimizdir.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb