Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 21 Mayıs 2024 273 Görüntüleme

İBB ve Beykoz Ortak Çözüm İçin Buluştu

İBB ile Beykoz Belediyesi, mahallelerde etkin ve kalıcı hizmet için 45 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, “Beykoz’un önceliklerini belirleyerek ortak çözümler üretiyoruz. İBB’nin vereceği destek için şimdiden çok teşekkür ediyorum” dedi.

beykoz_galeri1256 (7)

İBB Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, İBB Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Yavuz Saltık, İETT ve İSKİ yetkilileri ile büyükşehir belediyesinin ilgili müdürlükleri ve ilçedeki kamu kuruluşlarından yetkililer katıldı.

beykoz_galeri1256 (3)

Beykoz’un sorunlarına ortak akılla çözüm getirmek amacıyla yapılan toplantıda muhtarlar; ulaşım, su, doğalgaz, kanalizasyon, asfalt, imar, proje, altyapı, park gibi birçok temel konuda taleplerini dile getirdi. Muhtarlar tek tek söz alarak mahallerine dair isteklerini belirtti ve ilgili birimler de talepleri not alarak soruları cevapladı.

beykoz_galeri1256 (6)

Başkan Köseler, “Ulaşıma Çözüm Sözü Aldık”

Başkan Alaattin Köseler, belediye olarak İETT ve muhtarlarla yaptıkları toplantıda ilçenin ulaşımla ilgili problemlerinin çözümü için söz aldıklarını belirterek, şöyle konuştu:

beykoz_galeri1256 (2)

“Beykoz’da hafta sonu büyük bir trafik yoğunluğumuz var. Beykoz’a giriş çıkış, Kavacık Kavşağı, büyük problem, eziyet noktası haline geldi. İBB’nin tüm kadrolarına bize verecekleri destek için şimdiden çok teşekkür ediyorum.”

beykoz_galeri1256 (1)

Yavuz Saltık; “Beykoz’un Sorunlarını Biliyoruz”

İBB Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Yavuz Saltık da Beykoz’un sorunlarını bildiklerini ve ilçede yaşam kalitesini artırmak üzere bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

beykoz_galeri1256 (5)

Saltık; “Yeni dönemin ilk toplantısını Beykoz’da yapma kararı aldık. Beykoz kalabalık bir ilçe ve sorunlarını biliyoruz. Muhtarlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması, sorunların çözümü, ortak ihtiyaçların tespiti, önceliklerin belirlenmesini amaçlıyoruz. Bu toplantıya katılımınız ve katkınız için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

beykoz_galeri1256

Kaynak: Beykoz Belediyesi

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb