Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 25 Ocak 2023 900 Görüntüleme

BEYKOZLU MUHTARLAR KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ!…

Beykoz’un mahalle muhtarları, bölgedeki sıkıntıların çözümü için Ankara’daki ziyaretleri sırasında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret etti.

Beykoz’un muhtarları, ilçenin orman sorunları, SİT, su havzası, okul problemleri ve ilçedeki birçok problemin çözüme kavuşturulması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gitti.

Rüzgarlıbahçe Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Sedat Altun ve beraberindekiler, Ankara ziyaretleri kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 18.16.55

Ziyarette, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç ve Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel eşlik etti.

CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı ile bir araya gelerek görüşmeler yapıldı.

Ayrıca, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter de Beykoz’un mahalle muhtarlarını ağırladı.

Beykoz muhtarları, AK Parti ve İYİ Partili yöneticilerle görüşmelerin devam edeceği kaydedildi.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 18.16.55 (1)

Milletvekili Akif Hamzaçebi, ziyarete ilişkin, “Beykoz muhtarlarımız Parti Meclisi Üyemiz Sevgi Kılıç’la birlikte TBMM’de konuğumuz oldular. Her zaman yakından ilgilendiğim Beykoz’un güncel sorunları hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Beykoz ve Beykozluların daima yanında olduk, olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 18.16.54

Giresun Milletvekili Necati Tığlı da, “PM Üyemiz Sevgi Kılıç ve demokrasimizin yapı taşları olan Beykoz İlçesi mahalle muhtarlarıyla bir aradaydık. Ziyaretleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 18.16.56

CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, “Beykozlu muhtarlarımız ve Genel Başkan Yardımcımız Onursal Adıgüzel ile birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek ilçemizin ve muhtarlık kurumunun sorunlarını, çözüm önerilerini aktardık. Az kaldı; iktidarımızda, yerel yönetimlerin en temel taşı olan muhtarlarımızın sorunlarını omuz omuza çözeceğiz.” dedi.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb