Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 23 Ocak 2023 787 Görüntüleme

Beykoz’da Göreleliler Toplantısı!…

Görele Dernekler Federasyonu temsilcileri, kurtuluş günü etkinlikleri öncesi Beykoz’da fikir teatisinde bulundu.

Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Muhittin Çalık’ın ev sahipliğinde Beykoz Gül Balık’ta düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Kuruderi, Beyoğlu Belediye Meclis Üyesi Birol Kardaş, Sultanbeyli Belediye Meclis Üyesi Tahir Emanet, Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta, Giresun Dernekleri Başkanları ile dernek temsilcileri katıldı.

WhatsApp Image 2023-01-22 at 23.04.36

Kahvaltının ardından konuşan Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Muhittin Çelik toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, 11 Şubat 2023 Cumartesi günü Hasköy Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Görele’nin Kurtuluşu Etkinlikleri öncesi hem dernekleri etkinliğe davet etmek hem de etkinlik öncesi istişarede bulunmak için bir araya geldiklerini belirtti.

Çelik, konuşmasının sonunda 19-26 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan olağan genel kurul ile ilgili de katılımcılara bilgi verdi.

Federasyon Başkanı Çelik’in ardından toplantıya katılan yazar Özcan Temel, Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta, Belediye Meclis Üyeleri, Dernek Başkanları ve Temsilcileri söz alarak etkinliğe ilişkin görüş ve önerini paylaştı.

Görele’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 105. yılı sebebiyle düzenlenecek kurtuluş günü etkinliği 11 Şubat 2023 günü saat 18.00-23.00 saatleri arasında Hasköy Kültür Sanat ve Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb