Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 18 Ağustos 2020 6169 Görüntüleme

Beykoz İl Dernekler Birliği’nden Yeni Kaymakam Çiçekli’ye Hoş Geldiniz Ziyareti

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Yönetimi ve Üyeleri, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’ye hoş geldiniz ziyaretinde bulundu.
Kaymakamlık toplantı salonunda geçekleşen hoş geldiniz ziyaretine Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı ve Çankırılılar Derneği Başkanı Bilal Karabacak, Başkan Yardımcısı ve Ardahanlılar Derneği Başkanı İnan Aktürk, Sekreter ve Kars Ardahan-Iğdır Derneği Başkanı Esengül Yılmaz ile Birlik Üyesi Dernek Başkanları katıldı.
IMG-20200818-WA0000
Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çilekli konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etmesinden sonra, tüm Dernek Başkanları tek tek kendilerini ve derneklerine tanıtıp, yeni Kaymakam’a hoş geldiniz diyerek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
IMG-20200818-WA0004
Ziyaretin amacı doğrultusunda gerçekleşen sohbette Beykoz’ nüfusunun yöresel dağılımı ele alınırken, geçtiğimiz günlerde Beykoz’da Eğitim Araştırma Hastanesi gerekliliği konusunda yapılan basın açıklaması hakkında bilgiler verildi.
IMG-20200818-WA0001
Ziyaretin sonunda Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli konuklarına tekrar teşekkür ederek, birlikte Beykoz’a güzel hizmetler yapabilme temennisinde bulunup, Eğitim Araştırma Hastanesi talebi ile ilgili bir araştırma yaptırıp, belirlenen ihtiyaca göre yol alınmasının doğru alacağını dile getirdi.
IMG-20200818-WA0003
Ziyaretin sonunda Dernekler Birliği Başkanı Bilal Karabacak, Başkan Yardımcısı İnan Aktürk ve Sekreter Esengül Yılmaz, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli’ye Birliğin Anı Plaketini verdiler. Çekilen toplu fotoğraf ile ziyaret sona erdi.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb