Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 16 Eylül 2022 724 Görüntüleme

Beykoz DEVA’dan Anadolu Hisarı İdmanyurdu’na Ziyaret!…

Deva Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. HİKMET BAKİ ve yönetim kurulu üyeleri Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübünün yeni başkanı İlker Güner ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

IMG-20220916-WA0141

Beykoz’da atandığı günden itibaren amatör spor kulüplerini sık sık ziyaret eden BAKİ, Beykoz’da amatör spor klüplerine ve amatör sporculara her zaman ellerinden gelen desteği vereceklerini, amatör spor kulüplerini Beykoz’un çocuklarının kötü alışkanlıklardan uzak bir biçimde boş vakitlerini sporla değerlendirmelerini sağlamaları anlamında önemli bir noktada gördüklerini ve verecekleri desteklerin bu anlamda her zaman devam edeceğini belirtti.

IMG-20220916-WA0139

Ziyaretlerinden ve desteklerinden çok memnun kaldığını söyleyen İlken Güner ise amatör spor kulüplerinin  idari ve mali anlamda zorlu dönemlerden geçtiğini belirtirken,  Beykozdaki tüm siyasi partilere bu anlamda Beykozdaki amatör spor klüplerinin sesinin duyulması noktasında ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

IMG-20220916-WA0140

Beykoz Amatör Spor Klüpleri Derneği Başkanı Asım Özdemir’inde hazır bulunduğu ziyaretin sonunda Anadoluhisarı İdman Yurdu’nun kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla başlattığı forma kampanyasına Av.HİKMET BAKİ ve yönetimi katkıda bulundu.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb