Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 28 Ocak 2023 888 Görüntüleme

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Afrika’da!…

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, La Tropicale Amissa Bongo bisiklet turu için gittiği Afrika’da Gabon’un Estuaire Valisini ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, bisiklet turu için gittiği Gabon’da bir takım ziyaretlerde bulundu.

Aydın, La Tropicale Amissa Bongo bisiklet turu için gittiği Gabon’da ilk olarak Türkiye’nin Librevil Büyükelçiliği’nde Büyükelçi Nilüfer Kaygısız’ı ziyaret etti.

Aydın ve Kaygısız daha sonra Gabon’un 9 ilinden biri olan Estuaire’nin Valisi Marie-Françoise Dikoumba’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

WhatsApp Image 2023-01-28 at 08.45.58

Ziyarete ilişkin Librevil Büyükelçiliğinden yapılan paylaşımda, “Büyükelçi Nilüfer Kaygısız, “la Tropicale Amissa Bongo 2023″ bisiklet yarışına katılan Beykoz Belediyespor takımımızı desteklemek için Librevil’e gelen Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın ve yardımcısı Sayın Fatih Sağlam’ı büyükelçiliğimizde ağırlamıştır.” ifadelerini kullandı.

Büyükelçiliğin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda da “Büyükelçi Nilüfer Kaygısız, La Tropicale Amissa Bongo Bisiklet Turu vesilesiyle Gabon’da bulunan Beykoz Belediye Başkanı Sayın Murat Aydın ile ile birlikte Estuaire Valisi Marie-Françoise Dikoumba’ya nezaket ziyaretinde bulunmuştur.” denildi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da şunları kaydetti:

“Sayın Büyükelçimize ev sahipliği ve nezaketi için teşekkür ediyorum. Librevil’de bayrağımızı yüceltmek için hayata geçirdikleri çalışmalarında kolaylıklar ve başarı diliyorum.”

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb