Ana Sayfa Güncel, Manşetler, Siyaset 18 Şubat 2024 298 Görüntüleme

AK Parti Seçim İrtibat Büroları Hız Kesmiyor!…

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Tokatköy, Ortaçeşme ve Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat büroları ve Lojistik Merkezi açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarını son hız sürdürüyor.

IMG-20240218-WA0579

Mahallelerde vatandaşlarla irtibatın kolaylaşması ve iletişimin güçlendirilmesi için Mahalle İrtibat Büroları’nı faaliyete geçiren Beykoz Teşkilatı, ofisleri bir bir açmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Tokatköy, Ortaçeşme ve Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat büroları ve Lojistik Merkezi’nin açılışı kurdele kesimi ile gerçekleşti.

IMG-20240218-WA0580

Açılışa, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Leman Yenigün, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, mahalle başkanları ve meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

İrtibat bürolarının önünde meşale gösterisi, tezahürat ve alkış ile karşılanan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

IMG-20240218-WA0582

“ÇALMADIK KAPI SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, “22 yıllık tecrübelerimizle başarımızın üzerine katbekat daha çok başarı koyarak 31 Mart’ta Allah’ın izniyle İstanbul’da ve Beykoz’da Murad’ımıza ereceğiz. Bu tecrübeli kadromuzla Beykoz’umuzun sokaklarında çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Ve bugün de 140 ekiple, yaklaşık 400 kişiyle birlikte Kavacık Mahallemizde sokak sokak komşularımızı ziyaret edeceğiz. Rabbim yar ve yardımız olsun.” dedi.

IMG-20240218-WA0577

“31 MART SEÇİMLERİ İSTANBUL’UMUZA VE BEYKOZ’UMUZA HAYIRLI OLSUN”

Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, “Allah’ı izniyle geceli, gündüzlü çalışmaya devam edeceğiz. Emekleriniz için gayretleriniz için varlığınız için çok çok teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimleri İstanbul’umuz için ve Beykoz’umuz için hayırlı olsun. Bu güzel yolculukta bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan teşkilatımıza, ilçe başkanımıza, kadın ve gençlik kolları başkanımıza, teşkilatımızın bütün kademelerinde görev yapan kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.

IMG-20240218-WA0578

Konuşmaların ardından, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Program, fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Tonoğlu Plaza No: 3/4 - +90 532 387 73 79 - BEYKOZ - İSTANBUL

Tema Tasarım | AnatoliaWeb